Wyciągi Narciarskie

Godziny otwarcia wypożyczalni
8.00 - 19:00
Po wcześniejszym kontakcie jesteśmy również dostępni w innych godzinach

Noclegi Przy Stoku

Nocleg Krynica Możliwość wynajęcia kwater przy wyciągach narciarskich Azoty i Słotwiny. Noclegi w Krynicy dla 10 osób - 2 pokoje

Nie musisz już dźwigać sprzętu, pod sam domek dojeżdżasz na nartach!

Wypożyczalnia Krynica Zdrój - Słotwiny

Wypożyczalnia Słotwiny Nie trzeba kupować drogiego sprzętu i zabierać go ze sobą skoro można go u nas wypożyczyć, jest wygodniej i więcej miejsca na bagaże w samochodzie!

WYPOŻYCZALNIA ZNAJDUJE SIĘ W KRYNICY ZDRÓJ w centrum narciarskim SŁOTWINY, na terenie Katolickiego Ośrodka Młodzieżowego. Do Waszej dyspozycji mamy ponad 150 kompletów nart marki Salomon oraz innych znanych firm jak BLIZZARD czy FISCHER. Dla amatorów snowboardów proponujemy deski i buty snowboardowe marki SALOMON.

Zarezerwuj sprzęt online już dziś!

Cennik WYPOŻYCZALNI kliknij tutaj
ZAPEWNIAMY:
- profesjonalną i miłą obsługę
- bezpieczny sprzęt wysokiej jakości
- przystępne i atrakcyjne ceny
- możliwość rezerwacji sprzętu
- możliwość wystawienia faktury

Obsługujemy także grupy zorganizowane

Nasze wieloletnie doświadczenie (ponad 15 lat na rynku!), pasja i zaangażowanie - szkolenia serwisowe i wykształcenie sportowe (absolwenci AWF) umożliwiają skorzystanie z wysokiej klasy sprzętu narciarskiego i snowbardowego przygotowanego z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Sprzęt jest na bieżąco serwisowany, wszystkie buty dezynfekowane specjalnymi preparatami firmy Winterstaiger. Dbając o stan techniczny, sprzęt w naszej wypożyczalni jest maksymalnie jedno lub dwu-sezonowy.